See aasta ei olnud hea aasta. Aga kui ma vaatan tagasi, siis oli iga kuu ilusaid hetki rabas, mere ääres ja jõgede peal, saartel ja laidudel. Oli toredaid inimesi ja häid jutuajamisi.
Head vana aasta lõppu ja head uut aastat!
Asju toob 2024 kindlasti juurde, mul on kodus praegu asjade uputus ja kohe jaanuari alguses hakkan neid jagama. On Tarbeklaasi, Eesti keraamikat ja nostalgilist portselani. Lisaks muidugi Skandinaavia kraam. Uute asjadeni!












Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar